fa en ar
دوشنبه 23 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت

فرش سجاده ای پاریس بزرگترین تولید کننده سجاده فرش مساجد در ایران

خرید اینترنتی فرش سجاده ای کاشان

 

کارخانه فرش سجاده ای پاریس در سال 1390 ، فعالیت خود را به طور تخصصی بر محور طراحی تولید و بافت فرش مسجد اغاز نمود. به طوری که با گذشت 8 سال از اغاز تولید شرکت فرش پاریس در سال 1398 به بزرگترین و برترین تولید کننده فرش سجاده ای مساجد مبدل گشت. اکنون با تولید بیش از 150 طرح و رنگ متنوع از فرش محرابی و فرش های غیر محرابی دارای بیشترین کلکسیون طرح ها و رنگ های فرش سجاده ای می باشد.
نحوه سفارش و خرید سجاده فرش مساجد به این صورت می باشد که با انتخاب طرح و رنگ مورد نظر و شانه و تراکم که می توانید با گرفتن مشاوره رایگان با مدیریت فروش شرکت سجاده فرش پاریس بهترین گزینه را انتخاب نمایید و سفارش خود را ثبت نمایید. با واریز پیش پرداخت سفارش وارد مرحله نهایی و بافت می شود . پس از بافت فرش سجاده ای ، فرش سجاده توسط نصاب به محل حمل می شود و مراحل برش و دوردوزی در مسجد انجام می گیرد. موارد پرداخت و تسویه حساب می تواند پس از نصب فرشها به نصاب مربوطه پرداخت گردد.
قیمت فرش سجاده ای با توجه به شانه تراکم جنس نخ می تواند متفاوت باشد. که جهت اطلاع از اخرین قیمت سجاده فرش می توانید با مدیریت فروش جهت دریافت اخرین لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد در تماس باشید.

 

فرش سجاده ای پاریس بزرگترین تولید کننده سجاده فرش مساجد در ایران
 
چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 875 10 مرداد 1398 زمان 11:08 ق.ظ
در حال بارگزاری...