fa en ar
دوشنبه 23 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت

لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد  و  قیمت فرش مساجد

فرش_سجاده  پاریس تولید کننده تخصصی انواع سجاده فرش مسجدی


اصولا قیمت فرشهای سجاده ای مسجد به چند فاکتور بستگی دارد: از جمله شانه ، تراکم ، جنس نخ، ارتفاع نخ پایل و نهایتا وزن سجاده_فرش .
مهمترین عامل در تعیین قیمت فرش مسجد ، شانه می باشد. هرچقدر شانه  فرش سجاده بالاتر باشد گره ها ریز تر بوده و نقشه رخ و نمای زیباتری خواهد داشت و به نسبت قیمت فرش سجاده_ای  بالا تر خواهد بود. دومین عامل مهم تراکم می باشد که همان تعداد پودها در طول فرش سجاده  می باشد. بالا بودن تراکم فرش مسجدی یعنی استحکام بالاتر و دوام بیشتر. چون تراکم سجاده فرش بیشتر میشود وزن و تعداد گره ها نیز بیشتر می شود نتیجتا اینکه قیمت سجاده_فرش نیز بیشتر خواهد شد. سومین عامل که می شود گفت یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت فرش مسجدی می باشد و ضامن کیفیت و دوام فرش مسجدی نیز می باشد جنس نخ پایل فرش می باشد. نخ های صد در صد اکریلیک از قیمت بالاتری برخوردار هستند که فرشهایی که نخ اکریلیک استفاده می شود قیمت سجاده فرش کاشان نیز بیشتر خواهد بود.

لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد و قیمت فرش مسجدی و قیمت فرش مساجد به همراه بهترین کیفیت از سجاده فرش کاشان - نصب و برش و دور دوزی فرش سجاده  در نمازخانه

در حال حاضر در سال 1396 بهترین کیفیت بافت  فرش سجاده  متعلق به فرش 700 شانه دستبافت گونه می باشد که البته با ضخامت یا ارتفاع پایل حدود 11 میلیمتر که شرکت سجاده فرش پاریس به صورت تخصصی و حرفه ای اقدام به بافت ان کرده و از استقبال بی نظیری برخوردار شده است. با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه ، جهت دریافت قیمت فرش مساجد  می توانید با مدیریت فروش فرش سجاده ای پاریس در تماس باشید.

با تشکر- مدیریت فرش پاریس
چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 1,658 20 آذر 1396 زمان 07:19 ب.ظ
در حال بارگزاری...