fa en ar
دوشنبه 23 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت
مقاله و مقالات در مورد فرش ماشینی و فرش دستبافت

هم اندیشی برای حضور فرش دستباف ایران در بازار چین

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران، در این نشست سرپرست مرکز ملی فرش ایران با اشاره به دیدگاه های متفاوتی که نسبت به بازار فرش دستباف چین مطرح می شود گفت: از یک سو در رسانه ها شاهد اظهار نظرهایی بدبینانه و گاه غیرواقعی درباره رقیبی قدرتمند به نام چین هستیم که بازار فرش ایرانی را قبضه کرده و مدام در حال کپی برداری از طرح و نقشه های ماست و از یک سو دیگرانی که در نگاهی کاملاً خوش بینانه بازار چین را بستری آماده برای ورود فرش ایرانی می دانند.
وی افزود: از سوی دیگر آمار صادرات فرش دستباف چین به دیگر کشورها نیز در دهه اخیر روندی کاهشی طی کرده است و از این رو نمی توان نسبت به این بازار بی توجه بود.
وی هدف از برگزاری این نشست هم اندیشی را ترسیم دستیابی به راهکارهای عملیاتی با مشارکت فعالان حوزه فرش دستباف در دو بخش تبلیغ و تحقیق در بازار چین عنوان کرد.
مقاله فرش ماشینی
حمید کارگر افزود: تحقیقات بازاریابی برای شناخت این بازار گسترده و در گام بعدی تبلیغات مناسب در کشور چین از برنامه های اولویت دار مرکز ملی فرش ایران است که با دریافت راهکارها و پیشنهادات مناسب از سوی فعالان این حوزه می توانیم حضور موثرتر و کم هزینه تری در بازار فرش چین تجربه کنیم.

حاضران در این نشست ضمن طرح دیدگاه های خود به فهرست کردن مشکلات کنونی بازرگانان فرش ایرانی در چین اشاره کردند که فقدان هماهنگی و انسجام میان این گروه، رقابت های منفی میان فعالان فرش ایران، کاهش شدید قیمت تابلوفرش در چین، نبود تبلیغات مناسب، کمبود دفتر و پایگاهی برای تجار فرش ایران در چین، نشناختن بازار و سلایق چینی ها، نبود ابزار و سیستم نظارتی و کنترلی بر تجارت فرش در چین و فقدان برنامه بلندمدت برای حضور در این بازار نوپدید، از جمله این مشکلات بود. سجاده  فرش  کاشان

در این جلسه بر ضرورت تبلیغات و در کنار آن برگزاری دوره های آموزشی درباره بازارشناسی و بازاریابی برای تغییر دیدگاه جامعه سنتی فرش و هدایت و راهنمایی آنها برای استفاده از ابزارهای نوین اطلاع رسانی و تبلیغی برای حضوری موفق و پایدارتر در این بازارها تاکید شد.
مقالات فرش دستباف
سرپرست مرکز ملی فرش ایران تصریح کرد: در سال جاری افزون بر اجرایی شدن طرح تحقیقاتی برای شناخت بازار چین و اقتضائات و الزامات آن، گام های ابتدایی برای تبلیغ فرش ایرانی در این بازار نیز برداشته می شود که تولید تیزر و فیلم های کوتاه و دعوت از طراحان دکوراسیون داخلی چین برای آشنا ساختن آنها با فرش ایرانی از جمله موارد در حال بررسی است. مقاله و مطالب فرش ماشینی


واژک ها : مقالات فرش ماشینی - مقاله فرش دستباف
فرش سجاده ای کاشان , سجاده فرش کاشان , فرش سجاده ای , فرش سجاده
 
چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 6,234 27 تير 1394 زمان 01:29 ب.ظ
در حال بارگزاری...