fa en ar
دوشنبه 23 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت
ساخت نمایشگاه دائمی فرش قم به دستور وزیر دولت

وزیر صنعت و معدن و تجارت در سفر دولت به قم خواستار تسریع در ساخت و به بهره برداری رسیدن نمایشگاه دایمی فرش دستباف قم شد.
محمدرضا نعمت زاده عصر روز چهارشنبه با حضور در محل احداث این نمایشگاه از تاخیر در اجرای آن گلایه کرد و خواستار همراهی تشکل ها و اتحادیه های فرش قم با سازمان صنعت، معدن و تجارت در پیگیری این امر شد.
وی با تاکید بر اینکه استان قم ظرفیت‌های خوبی در صنعت دارد، افزود: یکی از بزرگترین فرصت های صادراتی استان قم تولید فرش ابریشمی است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه قم را می توان مرکز تخصصی فرش ابریشمی در کشور دانست، همراهی بخش خصوصی و دولت را پیش برنده اعلام کرد.
 سرپرست مرکز ملی فرش ایران که او را همراهی می کرد گزارشی از روند تصویب تا اجرای نمایشگاه یاد شده ارائه کرد.
گفتنی است احداث نمایشگاه دایمی فرش قم از مصوبات سفر رهبری به قم در سال 89 بوده است که منابع مالی آن تاکنون از 3 محل رهبری(اعتبارات سفر)، ملی و استانی تامین شده است.
این نمایشگاه در نزدیک به ورودی شهر قم و در موقعیت مناسبی پی ریزی شده که تاکنون 55 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
 مدیران و نمایندگان تشکل ها و فعالان فرش قم نیز در محل نمایشگاه یادشده پذیرای وزیر صنعت بوده و با وی به گفت و گو پرداختند.

منیع : وب سایت اتحادیه فرش دستبافت ایران

 
در حال بارگزاری...