fa en ar
دوشنبه 23 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت
نمایشگاه فرش دستبافت در کرمان

محمود سلطانی‌زاده ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: سومین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلو فرش با هدف آشنایی مصرف کنندگان با این هنر دستی و رونق بازار داخلی در کرمان برگزار می شود.

سلطانی‌نژاد با اشاره به اینکه امیدواریم مردم کرمان از این نمایشاه استقبال خوبی داشته باشند، بیان داشت: آیین افتتاح نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلو فرش کرمان در تاریخ ششم اسفندماه جاری و راس ساعت 16 در محل برپایی نمایشگاه برگزار می‌شود.

این مسئول برگزاری نمایشگاه گفته شده را فرصتی برای بالا بردن حق انتخاب خریداران دانست و اذعان داشت: این نمایشگاه فرش از ساعت 15 تا 22 برای بازدید عموم دایر است.

وی معرفی و شناساندن فرش دستباف شهرهای مختلف را از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه دانست و افزود: تولید کنندگانی از شهرهای کرمان، تبریز، یزد، کاشان، قم، شیراز، مشهد، چهارمحال بختیاری، گرکان و تهران در نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلو فرش کرمان شرکت می کنند.

مدیرکل صنعت و معدن  کرمان عرضه مستقیم فرش و تابلو فرش و دستبافته های روستایی و عشایری به مصرف کنندگان و ایجاد زمینه برای رونق تولید فرش و مبادلات داخلی و خارجی را از اهداف برگزاری نمایشگاه  عنوان کرد و گفت: برپایی چنین نمایشگاه هایی باعث می شود که تولیدکنندگان فرش کشور بتوانند با یکدیگر آشنا شده و از تجربیات و نظرات یکدیگر بهره ببرند.

منبع : خبر گزاری مهر
https://www.pariscarpet.com
سجاده فرش, فرش سجاده , فرش سجاده ای, فرش سجاده ای مساجد, فرش مصلی, فرش نمازخانه, خرید و فروش فرش سجاده ای

چاپ Bookmark and Share تعداد نمایش : 6,228 10 فروردين 1393 زمان 10:37 ب.ظ
در حال بارگزاری...