fa en ar
دوشنبه 23 فروردين 1400

فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی ،سجاده فرش کاشان ، تابلوفرش ماشینی ، تولید فرش سجاده ای مسجد ، لیست قیمت فرش سجاده ای مساجد، فرش ماشینی

سجاده فرش کاشان

فرش سجاده ای

رول مسجدی

فرش پاریس

فرش سجاده ای مشهد

قیمت سجاده نماز ی

فرش مسجد ی

فرش سجاده ای نگین مشهد
قیمت فرش سجاده ای مساجد
فرش سجاده ای ستاره کویر یزد
پاریس کارپت

شرکت سجاده فرش پاریس کارپت کاشان
تولید کننده فرش مسجد و نمازخانه ها و
فروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی

 

شرکت سجاده فرش پاریس کارپت کاشات تولید فرش سجاده ای مسجدی و فروش اینترنتی فرش سجادذه ای مسجدی و فرش نمازخانه ها

شرکت سجاده فرش کاشان با داشتن کادری مجرب در زمینه ریسندگی نخ اکرولیک ، طراحی فرش مسجدی ، تولید فرش ماشینی سجاده ای و نمازخانه ها با استفاده از به روزترین ماشین الات بافندگی روز دنیا  ، قسمت اهار و تکمیل فرش ماشینی ، و نهایتا قسمت نصب فرش سجاده  از سال 1392 فعالیت حرفه ای خود را اغاز کرد به طوری که در سال 1397 - 1398 در دو سال پیاپی به تولید کننده برتر فرش سجاده ای مساجد مبدل شد.

آدرس کارخانه فرش سجاده ای پاریس : ایران - کاشان -منطقه شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی - بلوار چهارم - میدان توحید
تلفن کارخانه : 03154750655
مدیریت محترم فروش فرش سجاده ای مسجدی : 09137292938 ( جناب اقای سعید ایزدی )


   از جمله تولیدات تخصصی و حرفه ای شرکت سجاده فرش پاریس کارپت کاشان می توان به :
1- سجاده فرش محرابی ( طرح محراب دار )
2- سجاده فرش بدون محراب ( طرح تشریفاتی یا تک حاشیه )
3- فرش مسجدی یکپارچه ( مخصوص مساجد بزرگ و شیک و لوکس و امازادگان )
4- بافت و تهیه پشتی هم طرح و رنگ فرش مسجد


ضمنا خریداران محترم می توانند جهت دریافت اخرین تصاویر فرش سجاده ای مسجدی و مشاوره رایگان با مدیریت فروش سجاده فرش کاشان در تماس باشند.

شرکت سجاده باف پاریس کارپت کاشان - تولید سجاده فرش کاشان و فرش سجاده ای ستاره کویر یزد و زمرد مشهد و کارخانه فرش سجاده ای آریافروش اینترنتی فرش سجاده ای مسجدی و لیست قیمت فرش سجاده ای نمازخانه ها 100 در صد اکریلیک هیت ست شده درجه یک

فرش ایرانی از دیرباز نماد هنر و ذوق سرشار مردمان این مرز و بوم بوده است. " فرش پاریس " نامي است که زيبايي، کيفيت و اطمينان را به همراه دارد." فرش پاریس"، عرضه کننده بهترين و مدرن ترين فرش ماشيني از الياف ويسکوز ، پلي استر ، پلي پروپلين، اکريليک و پشم مرينوس است که بر اساس استانداردهاي بين المللي و جديدترين تکنولوژي بافت در دنيا توليد مي شوند.
محصولات " پاریس کارپت  " در انواع مختلف از نظر الياف ، ابعاد ، طرح و رنگ، راحتي و زيبايي منزل و محل کار شما را تامين مي کند.سهولت در شستشوي، مقاومت بسيار در برابر سايش و نور خورشيد از ويژگي هاي محصولات " فرش با برند پاریس" است. آفرينش طاووسهاي خوش خرامي از تار و پود ، جلوه صورتگران را در تجلي گاه فرش نهاده اند تا براي " فرش سجاده  پاریس" ، غرور و سربلندي به بار آورند . ، روزها ، گذشته اند تا هر روز ، گام تازه اي را به نام " pariscarpet" شكل داده باشد .
و چه زيباست آنگاه كه اين نوبرانه لطيف ، در منازل شما و هتلها و سالنهاي اجتماعات گسترده شود و حكايت هنر ديرپاي سرزمينمان را ، با پاهاي نازك پسندتان بازگو كند! زيباترين تابلوهاي جهان در قاب " فرش پاریس " به خانه شما راه مي يابد تا بر سند عظمت و لياقت ايران ، مهر تأييد بگذارد.
اساسا استفاده از واژه " پاریس " در نام و نشان بازرگانی " فرش پاریس .pariscarpet " پایتخت کشور فرانسه نیست. پاریس ، که از دو بخش "پا" و "ریس" تشکیل شده است بیانگر بافته ای برای پاست !

شرکت و کارخانه سجاده باف و سجاده بافی کاشان - لیست قیمت فرش سجاده ای مسجدی و فرش مسجد و فرش نمازخانه
https://www.pariscarpet.com/pages/view/pageid/22/lang/fa
https://www.pariscarpet.com/products/view/pid/27/lang/fa
https://pariscarpet.com